Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
naklejki kontestacji na samochód
21-06-2010, 17:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2010 17:57 przez MrAnoda.)
Lightbulb naklejki kontestacji na samochód
witam.

co powiedzielibyście na wyprodukowanie naklejek na tylną szybę samochodu? mogłaby to być (nie wiem czy skuteczna?) reklama jak i znak rozpoznawczy słuchaczy kontestacji. fajnie by było spotkać kogoś z taką naklejką na drodze.

czy wiecie ile kosztują/mogą kosztować takie naklejki? chodzi o to aby były przyklejane od środka, bo na zewnątrz chyba długo nie wytrzymają.

chyba że cena będzie zaporowa, to można pomyśleć jak zabezpieczyć je od zewnątrz.

powiedzcie jak wam się sam pomysł podoba.

pozdrawiam.

EDIT: tak mi wpadło do głowy że w celu redukcji kosztów można dwustronną taśmą przylepiać normalnie wydrukowane na drukarce wlepki kontestacji. tylko trzeba sprawdzić jak to wygląda. i najlepiej żeby wszyscy mieli takie same, więc trzeba się umówić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2010, 19:41
RE: naklejki kontestacji na samochód
W sumie niegłupi pomysł. Jak koszt nie byłby za duży to mogłaby ekipa Kontestacji wysłać to do słuchaczy nawet za darmo. Oczywiście nie dla wszystkich, tylko tych logujących się i będących więcej niż raz Tongue. Myślę, że naklejanie na zewnątrz to byłby zły pomysł.
I taka mała uwaga: ważne, by te nalepki jednak łatwo było odlepić. Nie, żeby same odpadały, ale żeby ich ewentualne usunięcie nie sprawiało wiele kłopotu.

Co do tych naklejek drukowanych na drukarce: chyba jednak lepiej, by to było nieco lepszej jakości, profesjonalniej.

[*] dla Anonima.
NOWY filmik: http://www.youtube.com/watch?v=rskFaiDIE...r_embedded

[Obrazek: nyan3.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2010, 20:54
no jasne, chodziło mi o profesjonalny druk, ale jednak druk a nie naklejki i to jeszcze "wewnętrzne".

ale taśma dwustronna chyba nie jest trudna do usunięcia, szczególnie z szyby. bo wiadomo że ze ściany to z farbą odchodzi ;].

czekamy na więcej głosów/opinii/pomysłów!
22-06-2010, 18:59
Zrobie szablon i walcie ludziom sprayem na samochodach. Pokochaja Was Big Grin

ą, ę, ć, ź - nie mam takich na klawiaturze;
zalecam podchodzenie do moich postow z luzem, duzym luzem;
23-06-2010, 13:23
chyba nie o to chodziło...